Proud to be fout wint KoepelKnoepel spelen


Tubantia-online zondag 21 augustus 2011

NEEDE - De groep Proud to be fout heeft zaterdagmiddag de KoepelKnoepel-spelen gewonnen op de laatste dag van de SEN-feesten.

De groep Proud wist de zeskampachtige onderdelen op het muziekkoepelterrein net iets beter af te ronden dan de beide concurrenten Combiclup en Beter, die ex aequo tweede werden. Proud was donderdagavond bij de Koepel-Knoepel-playbackshow als derde geeindigd. Proud en Combiclup moeten de KoepelKnoepel-bokaal het komend jaar delen: beide behaalden een gelijke score in het totaalklassement over beide onderdelen. Derde is het Needs Carnavalsgenootschap De Vlearmuze.

 

Einduitslag KoepelKnoepelspelen 2011: 1) Proud to be fout - Combiclup 3) NCG De Vlearmuze 4) Beter - Carpe Diem 6) J'zus - Puik - Deurtappers - 9) Pleariezers

Foto: Enzo Polman en Mark Regney van de groep Carpe Diem houden de toren opgestapelde kratten niet meer. Xandra Borgijink ziet de kratten op zich afkomen. Foto Peter Zandee